Reklama

Skuteczna reklama w internecie 

Serwis ogłoszeń godeal.pl jest narzędziem marketingowym , które można skutecznie wykorzystać do promocji marki, produktu, usługi. Dodając na naszej platformie reklamę czy ogłoszenie oferujemy dotarcie do szerokiej grupy użytkowników . Odsłaniana jest średnio 100.000 razy dziennie generuje ok. 300.00 tys. użytkowników z możliwością docierania do odpowiednich grup docelowych w mieście, województwie czy całej Polsce . Wielu z odwiedzających to osoby poszukujące najkorzystniejszej oferty zakupu z różnych branż jak: Motoryzacja, Nieruchomości, Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i hobby, Noclegi, Ślub i Wesele  .

Reklama element e-biznesu w Polsce 

Reklama w internecie jest wspaniałym kanałem sprzedaży i dystrybucji daje możliwość wypromowania marki. 

Typy reklam w serwisie :

  1. reklama banerowa pliki graficzne ( automatyczne przekierowanie na witrynę reklamodawcy)
  2. reklama flash 
  3. reklamy tekstowe (artykuły sponsorowane)
  4. inne formy do uzgodnienia

Cennik reklam *30 dni emisji (wyświetlania)

 

Jak dodać reklamę ?

W celu zamówienia reklamy wszystkich reklamodawców zainteresowanych publikacją i emisją materiałów reklamowych zapraszamy do kontaktu godeal@godeal.kylos.pl lub pod nr. tel. 667-444-192 . 

* 30sto dniowa emisja reklamy wraz z przekierowaniem na stronę docelową Reklamodawcy (brak limitów kliknięć CPC)   do ceny należy doliczyć 23% podatku VAT. 

 

 
Do góry